Sünnipäevade tähistamine

Perekeskuse ruumides saab pidada nii laste sünnipäevasid ning miks mitte ka erinevaid täiskasvanute koosviibimisi.
Perekeskuses on ürituste läbiviimiseks suisa kolm ruumi: köök koos mängunurgaga, ringiruum erinevate tegevuste läbiviimiseks ning mängutuba pallimere, liumäe ja mängumajaga.
Perekeskuse ruumid on piisavad kuni umbes 20 külalisele.
Sünnipäevale on võimalik tellida mängujuhti ning toitlustuse partneriks soovitame Iff Cateringi, kelle köök asub meie kõrvalhoones.

 

 

Küsi täpsemat infot e-posti teel: perekeskus@raasiku.ee, tel: 53 976070 või fb lehel Aruküla Perekeskus Männikäbi

HEAD IDEED

Mõned mõtted, mida perekeskuses kõik on võimalik organiseerida:
Väikeste teadlaste pidu: mängujuht viib peol läbi erinevaid katseid ning õpetab pisikestele peolistele uusi põnevaid trikke ja nippe. Uuri lisa: piia.haab@gmail.com

Tulevased superkokad: erinevad toiduga seonduvad töötoad. Mõned mõtted, mida lastega koos valmistada: erinevad maitsvad ja tervislikud smuutid, muffinid, lõbusad võileivad, isiklik tortilla pitsa, tervislikud kommid ja snäkid jms.

Loodus kutsub! Koos vahva matkajuhiga uuritakse loodust läbi erinevate mängude ja tegevuste. Ilusa ilma korral on võimalik pärast korraldada piknik õues, vihmase või väga külma ilma korral aga süüa ja edasi lustida hoopis lapse kodus või perekeskuses. Uuri lisa: https://loodusmaa.ee/

Õhupalliloomad:. Kutsu oma lapse sünnipäevale õhupallimeister, kelle tehtud õhupallifiguurid panevad särama iga lapse silmad. Pikkadest õhupallidest valmivad mõõgad, ämblikud, jalgpallid, lilled, kroonid, printsessid, kaelkirjakud ja sajad muud erinevad tegelased. See on iga sünnipäeva tipphetk.  Lase sünnipäevaliste soovidel lendu tõusta ja pane õhupallimeister proovile. Lisainfot leiad siit: MEELIKA õhupalliloomad.

Näomaalinguid võib tulla tegema Loora Kaubi. Uuri lisa: loorakaubi@hotmail.com

Perekeskus on sobiv koht ka noortele väikses grupis sünnipäevade pidamiseks. Võimalus on korraldada nii kooskokkamist kui mõnusat filmiõhtut, kohapeal on võimalik kasutada kööginurka ning projektorit filmide vaatamiseks.

Küsi täpsemat infot e-posti teel: perekeskus@raasiku.ee või tel: 53 97607